Ana Sayfa » Hakkımızda » Hakkımızda

Hakkımızda

Area photo

“1900 den beri pastacılık ve fırıncılık sektörüne tutku ile hizmet ediyoruz”

 

Zeelandia, Hollanda merkezli bir aile şirketidir. 28 ülkede üretim yapmakta ve 100 ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

1900 yılında kurulan şirket, yüzyılı aşkın süredir, yaratıcı ürünleri ve pazarlama yöntemleri ile ekmekçilik ve pastacılık sektörünün gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

 

Zeelandia grubu, dünya çapında profesyonel pasta ve ekmekçilik sektörü oyuncularını, binlerce standart veya müşteriye özel geliştirilen ürün ve hizmetle desteklemeye devam etmektedir. Gelişen üretim teknolojileri ve değişen tüketici tercihlerine göre ürün ve hizmetlerini sürekli olarak yenilemektedir. Dünya çapında farklı ekmekçilik ve pastacılık pazarlarına, global ARGE imkanlarını kullanarak yerel çözümler sunmaktadır.

 

1900 yılında şirket H.J. Doeleman tarafından kurulduğunda, Hollanda’nın “Zeeland” adı verilen kıyı kesimindeki fırınlara ekmek geliştirici üreterek ticaret hayatına giriş yapmıştır. İlerleyen yıllarda ürün portföyünü geliştirmiş ve uluslararası bir şirket haline gelmiştir.

  

2003 yılında Hayrabolu’da kendi tesisini kurarak üretime başlayan Zeelandia Türkiye, ürün portföyünde ekmekçilik, pastacılık ve tava ayırıcı yağlar olmak üzere 3 kategori bulundurmaktadır.

 

Pastane ve ekmekçilik sektöründe nihai tüketiciye ulaşan yaratıcı pazarlama yöntemleri ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan Zeelandia Türkiye, ürün yelpazesinin bir kısmını kendi tesislerinde üretirken, bir kısmını ise Zeelandia’nın dünyanın dört bir yanındaki tesislerinden tedarik ederek müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır.

Faaliyetlerimizin odağında, bulunduğumuz coğrafyadaki saygıdeğer müşterilerimiz ve son tükecilerimiz vardır. Bu yüzden çabamız, tüm diğer ülkelerde olduğu gibi, yerel taleplere ve tadlara yer veren üretim çeşitliliğimizi arttırmak ve ürün geliştirme yeteneğimizi sürekli ileriye götürmektir.

 

 

 

 

 

 

İçeriğe atla. | Geziye atla