Ana Sayfa » Teknik Çözümler » Zela Tava Yağlama Ekipmanları » Zela Tava Yağlama Ekipmanları

Zela Tava Yağlama Ekipmanları

 

Zela; Zeelandia’nın yağlama ekipmanlarının marka adıdır. Tüm Zela tava yağlama makineleri, ekmekçilik ve pastacılık uygulamaları için geliştirdiğimiz Carlex ve Carlo markalı tava yağlarımızın kullanımını azaltmak ve daha iyi üretim koşulları sağlayan doğru ve kesin püskürtme şekilleri elde etmek için tasarlanmıştır. Kullanıcı dostu ayar noktaları, operatör kurulumunu hızlı ve kolay hale getirir. Bu amaçla, müşterilerimizin ihtiyacı olan yüksek performansı sağlamak için son teknikleri ve bilimsel anlayışları uygulamaktayız.

Kalite, esneklik ve hijyen, Zeelandia Teknik Çözümler’in temel değerleridir. Bu nedenle, tüm Zela makineleri dayanıklı malzemeden yapılmıştır, çalışması kolaydır ve ilgili tüm CE standartlarına uygun olarak sertifikalıdır.

Zela markalı yağlama ekipmanı portföyümüz oldukça geniştir. Artisanal ve yarı endüstriyel üretimlerde tercih edilen el tabancalı püskürtme makinelerinden, endüstriyel ekmek ve kek üretimlerinde kullanılan tam otomatik tava yağlama ekipmanlarına kadar farklı segmentlerde ekipman tedariği sağlayabilmekteyiz. Bu ekipmanlar sayesinde de, tava yağları, sıcak jöleler ve çikolata gibi çeşitli diğer ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Benzersiz tava yağlama teknolojisi

Zela yağlama ekipmanlarımız; düşük basınç kullanan eşsiz bir püskürtme sistemi ile donatılmıştır. Özel olarak tasarlanmış nozül çözümlerimiz, 0.5 ile 2.5 mm arasında değişen boyutlara göre tam olarak ayarlanabilir ve teknolojisi sayesinde aşağıdaki avantajları sağlar:

  • Doğru ve en geniş açı ile tava yağı püskürtme kabiliyeti
  • “Kullanım maliyeti” avantajı ile ekonomik tüketim
  • Minimum hava basıncı gereksinimi sayesinde temiz üretim ekipmanları ve çalışma çevresi
  • Tava kaplamaları için maksimum kullanım ömrü

Zela Hizmetleri

Hizmet seçeneklerimiz mümkün olan en iyi desteği sağlamakta ve tava yağlama prosesinin tüm bölümlerini kapsamaktadır. Bu hizmetler; olası kullanım maliyet hesaplanmasından, testleri çalıştırmaya ve faydaları göstermeye kadar, kılavuzlardan personelin eğitimine kadar değişir.

Hizmet programı

Tava yağlama çözümlerimiz ve ekipmanlarımız konusunda, aşağıdaki konuları kapsayan danışmanlık hizmeti verebilmekteyiz:

  • Son ürün için üretim ve süreç önerileri
  • Son ürün üzerinden teknik analiz hizmeti
  • Kullanılacak tava yağlama çözümleri için kullanım maliyeti (cost in use) hesaplamaları
  • Tava yağlama çözümleri ve Tava yağlama ekipmanları için kişiye özel ürün geliştirme
  • Tüm ilgili fiziksel ve kimyasal testler

 

 

 

 


 

İçeriğe atla. | Geziye atla