Zeelandia Gıda
Sanayi ve
Ticaret A.Ş.

Zeelandia, Hollanda merkezli bir aile şirketidir. 30'dan fazla ülkede üretim yapmakta ve 100’ün üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir.

 

1900 yılında H.J. Doeleman tarafından kurulan Zeelandia, Hollanda’nın “Zeeland” adı verilen kıyı kesimindeki fırınlara ekmek geliştirici üreterek ticaret hayatına giriş yapmıştır. İlerleyen yıllarda ürün portföyünü geliştirmiş ve uluslararası bir şirket haline gelmiştir. Şirket, yüzyılı aşkın süredir yaratıcı ürünleri ve pazarlama yöntemleri ile pastacılık ve ekmekçilik sektörünün gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

 

Bugünden farklı düşünerek yarının başarılarını yaratmak adına, gelişen üretim teknolojileri ve değişen tüketici tercihlerine göre ürün ve hizmetlerini sürekli olarak yenilemektedir. Dünya çapında farklı pastacılık ve ekmekçilik pazarlarına, global ARGE imkanlarını kullanarak yerel çözümler sunmaktadır.

 

2003 yılında Hayrabolu’da kendi tesisini kurarak üretime başlayan Zeelandia Türkiye, ürün portföyünde pastacılık, ekmekçilik ve tava ayırıcı yağlar olmak üzere 3 kategori bulundurmaktadır.

Pastacılık ve ekmekçilik sektöründe nihai tüketiciye ulaşan yaratıcı pazarlama yöntemleri ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmeyi amaçlayan Zeelandia Türkiye, ürün yelpazesinin bir kısmını kendi tesislerinde üretirken, bir kısmını ise dünyanın dört bir yanındaki Zeelandia tesislerinden tedarik ederek müşterilerine yeni çözümler sunmaktadır.

 

Faaliyetlerimizin odağında, bulunduğumuz coğrafyadaki saygıdeğer müşterilerimiz ve son tüketicilerimiz vardır.

 

Misyonumuz: Bugünden farklı düşünerek yarının başarılarını yaratmak

Müşterilerimizle birlikte pastacılık ve ekmekçilik dünyasını keşfediyoruz. Pastacılık ve ekmekçilik başarıları için yaratıcı yöntemler arıyoruz. Ürünleri ve süreçleri iyileştirmek için sürekli olarak yeni fırsatlar ve yeni içerikler arıyoruz.

Keşfetmek 1 asırdan uzun süredir Zeelandia’nın DNA’sında yer almaktadır. Merak etmeyi hiç bırakmadık. Müşterilerimiz için neyin önemli olduğunu hiç unutmadık.
Fırınlarla birlikte, yarının fırıncılık başarısını yaratma mücadelesini üstleniyoruz. 

Sorumluluk alıyoruz. Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve içinde yaşadığımız Dünya için. Birlikte başarabileceklerimizle gurur duyuyoruz.

Keşfetmeye, farklı düşünmeye ve ekstra yollar katetmeye devam ediyoruz. Bu bizim yapımızda var, yaptığımız her işin arkasındaki itici güçte! Yarının başarılarını yaratmak için bugünden farklı düşünüyoruz.

 

Değerlerimiz:

  • İlgili
  • İddialı
  • Yaratıcı
  • Sorumlu
  • Cesur

Kalite belgemiz:

Gıda güvenliğinin öneminin her gün arttığı günümüzde Zeelandia Türkiye olarak uluslararası standartlarda bir işletme olmanın verdiği sorumluluğumuzu yerine getirmek ve tüketicilerimize kaliteli ürünler sunmak için gıda güvenliği öncelikli olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 2018 yılında gıda güvenliği ile ilgili yapılan çalışmalarımızın belgelenmesi amacıyla başvurusunu yapmış olduğumuz FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi denetimini aynı yıl içinde başarıyla tamamlayarak belgelenmeye hak kazandık. FSSC 22000 kuruluşların gıda güvenliğine yönelik yönetim sistemini kurmalarına ve sürekli iyileştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış ve uluslararası çapta kabul görmüş olan bir belgelendirme programıdır. Bu program işletmenin, müşterilerin, tüketicilerin ve resmi kuruluşların ihtiyaçlarını yerine getirebilecek etkin bir gıda güvenliği yönetim sistemine sahip olduğunu ortaya koyması açısından büyük önem taşımaktadır.

Biz Zeelandia Türkiye’yiz. Birlikte Keşfetmenin Gücü.